Väike-Trommi turismitalu

Tere tulemast Väike-Trommile suvel! Puhkusevõimalused talus ja lähiümbruses

Kolm tiiki
Tiigid

Väike-Trommi talus on kolm tiiki, mis võimaldavad suvisel ajal meeldivalt puhata: ujuda, sõita paadi või kanuuga ning jahutada end pärast korralikku saunaleili.

Jalgrattamatkad
Jalgratturid asuvad teele

Väike-Trommi turismitalu ümbruses ja Otepää Looduspargis võib leida matka- ja metsaradu kümnete kilomeetrite pikkuses. Rajad on läbitavad nii jalgsi kui rattaga. Aitame valida õige matkatee.

Suur terrass
Terrass

Suur osaliselt klaasseinaga suletud ja katusega kaetud terrass sobib hästi pidude korraldamiseks. Siin jätkub istumis- ja tantsuruumi 50-le inimesele. Grillimisvõimalus. Terrassilt pääseb otse sauna ja kaminasaalidesse.

Lõkkeõhtud
Suur suvine lõke

Suveöine valgustatud tiik
Öised tuled

Tulede ilu mahedal suveööl.

Telkimisala
Telkimisala

Telkimisalal saab korraldada suuri suviseid kokkutulekuid, lisaks suurele telgile on siin ka pesemismaja, suur parkla-karavaniplats elektrivoolu ja valgustusega. Loe edasi telkimisalast ⇒

Väike-Emajõgi
Väike-Emajõgi

Telkimisala ümbritseb kolmest küljest Väike-Emajõgi. Kuulata saab linnulaulu ja teha tutvust Otepää Looduspargi hästi säilinud loodusega.

Märdi veski
Märdi veski

Väike-Trommi turismitalu lähedal (500m) asub üks ümbruskonna kauneimaid vaatamisväärsusi – Märdi veski kosk. Veski paisjärve läheduses kasvavad Eestis haruldased korgipuud.

Seenematkad
Seened

Kurepesa
Kurepesa

Vaade Harimäe vaatetornist
Vaade Harimäelt

Kopral on head hambad
Kopra näritud puu

Soine ilu
Soine ilu